dizainas dizainas
dizainas dizainas
dizainas
  Apie

Esu ūkininkas Gediminas Cijūnaitis, Asvejos regioniniame parke Molėtų rajone su šeima ūkininkauju nuo 1991 metų. Ūkį, įsikurūsį vienkiemyje, iš viso sudaro 4,2 hektarai žemės, sodai ir uogynai užima 2,5 hektarus. Vienkiemį supa tik miškai ir ežerai, todėl ši vieta labai tinkama užauginti švarų ir gausų sodininkystės ir uogininkystės derlių.

Per šiuos 23-ejus metus sukaupta patirtis leidžia užauginti kokybišką derlių ir nuolatos plėsti ir optimizuoti ūkį.

Su šeima kiekvienais metais užauginame raudonas ir geltonas avietes, gervuoges, gervuogės-avietės hibridą, arktines avietes, goji ir putino uogas, juoduosius, raudonuosius ir baltuosius serbentus, agrastus, svarainius, šilauoges, vynuoges, aktinidijas bei valgomo sausmedžio uogas.

Sode taip pat auginame apie 40 skirtingų obuolių veislių, 8 veisles kriaušių, 12 veislių slyvų, 4 veisles vyšnių, 8 veisles trešnių, abrikosus, persikus, lazdynus.

Taip pat auginame apie 10 rojaus obelų veislių, apie 10 koloninių obelų veislių.

Neseniai išplėtėme savo ūkį ir pradėjome auginti visų taip mėgstamas daržoves. Tarp kurių: pomidorai, agurkai, cukinijos, moliūgai, morkos bei kitos.

Užaugintą derlių realizuojame įvairiuose Vilniaus ūkininkų turgeliuose.

Savo ūkį nuolat plečiame, sodiname vis daugiau pačių naujausių veislių, kurios yra atsparios ligoms ir virusams. Naujos veislės taip pat turi geresnes skonio savybes, yra lengviau sandeliuojamos bei transportuojamos.

Taip pat dauginame sodinukus, jais prekiaujame Lietuvos sodininkų mugėse įvairiuose miestuose. Dauguma sodinukų auginama konteineriuose ar vazonėliuose, todėl sodinti galima visą vegetacijos laikotarpį.

Aplankykite mūsų Facebook paskyroje:

Straipsniai žiniasklaidoje:

Agronomų sodyboje auga tik rinktiniai augalai: Nuoroda

Savas lietuviškas obuolys arčiau širdies: Nuoroda

 

Kaip pas mus atvykti:

 
dizainas dizainas
Sveiki atvykę į ūkininko Gedimino Cijūnaičio svetainę
Apie dekoratyviniai sodinukai derlius